Aukštoji mada iš mažosios raidės f

 Adresas: Trakų g. 2

Foto is ftv.ltFashionclub. Restoranas  – tai restoranas mėgstantiems stilingą prabangą, kur jus maloniai aptarnaus rinktiniai žmogegliukai, kurie daugiau dirba nei sėdinėja kur pakampėse – retas atvejis Vilniuje. Restorano meniu aptinkama egzotiškų gaiviųjų gėrimų, siūloma ir tikrų vynų bei šampanų (sprendžiant iš kainos). Prabangus interjeras labiausiai tinkamas verslo pietums ar susitikimams su užsienio svečiais, jei esi prisirpęs pinigų. Europinio stiliaus restoranas prestižinėje Vilniaus miesto dalyje turėtų palikti gera įspūdį nes dėmesys produktų kokybei, maisto ruošimui, patiekimui ir malonios atmosferos kūrimui čia yra juntamas. Pasiturintiems gurmanams čia bus ko paragaut – antienos kepenėlės, tilapijos filė – ir dar keletas dalykų apie kuriuos pačiam reikia pasiskaityt 🙂 Kaip pridera restoranui savaitgalio vakarais ausis malonina gyva muzika.

Foto is ftv.ltKavinė „Fashionbar“ – visų pirma tai užeigėlė prašmatniai atrodančiam jaunimui ir vidutinio amžiaus žmonėms. Ideali vieta į Lietuvą atklydusiems užsieniečiams pažiopsoti į “prašmatnias“ lietuvaites. Blondė trumpu sijonuku – kone Fashionbar atributas. Kaip eilinėje kavinaitėje galima pasimėgauti kava, arbata, praalkusiam siūloma greitų šaltų ar karštų patiekalų. Po dienos darbų norintiems atsipalaiduoti neblogas pasirinkimas alkoholinių kokteilių.

Daugybė skirtingų, nuolat besikeičiančių lankytojų, įvairių tautybių ir įvairiakalbių lankytojų auditorija Fashionclub’ui suteikia savotiško žavesio, panaudojus tarptautinio kanalo žinomą pavadinimą jie sukūrė traukos centrą, kuriame gali ir save parodyt ir į kitus pavėpsot, galų gale tai juk fashion iš mažosios f.
statyba velox monolitas klojiniai klojinys

surenkama perdanga gelžbetonis
velox

velox rostverkas

apšiltinimas pastatų fasadų sienų

Reklama

4 Komentaras

Filed under Kavinės ir barai, Restoranai

4 responses to “Aukštoji mada iš mažosios raidės f

  1. fyfa

    tikrai visiems siulau uzsukti i fashionclub, nes cia super aplinka, nereali muzika ir siaip miela pabuti… 😉

  2. suteikia savotiško žavesio

  3. Po dienos darbų norintiems atsipalaiduoti neblogas pasirinkimas alkoholinių kokteilių.

  4. Ar sita puslapi kas nors administruoja jau 2010metu liepa prasidejo ir tokios kavines seniai nebera. Sunkus tas kaviniu verslas…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s