Tvirtovė Prie Didžiulio

Foto iš www.tvirtovepriedidziulio.lt 

Adresas:  Dedeliškių km., Trakų raj.

(Pasiūlymas Vilniečiams ieškantiems ramesnės aplinkos po ilgos ir varginančios darbo dienos) 

Važiuojant iš Vilniaus link Kauno, šalia nepakartojamo Didžiulio ežero su plaukiojančiomis salomis, įsikūrusi viduramžių stiliaus tvirtovė, kuri taip ir vadinasi – „Tvirtovė prie Didžiulio“. Be restorano „Tvirtovėje prie Didžiulio“ taip pat yra ir poilsio kambarių, pro kurių langus galima grožėtis besikeičiančiu gamtovaizdžiu. „Tvirtovė prie Didžiulio“ neveltui taip vadinasi, nes restorane galima pasijausti kaip tvirtovėje: tvirtos sienos ir originalūs kalvystės darbai. Kiekviena atskira erdvė vilioja vis naujomis detalėmis.Tačiau užsinorėjus praleisti vakarą romantiškai, ši vieta tam netinkama. Trūksta restoranui šiek tiek jaukumo. Vis gi didelė erdvė daro savo. O ir neskoningai skambanti garsi gyva rusiška muzika ne visus lankytojus džiugina.
         Bet pastovių lankytojų restoranas matosi sulaukia, kurie giria čia gaminamą maistą. Jiems čia patinka ir viliojančios sugrįžti maisto kainos bei malonus aptarnavimas.

Reklama

3 Komentaras

Filed under Restoranai

3 responses to “Tvirtovė Prie Didžiulio

 1. juste

  grazi gamta ir labai skanus ir sotus maistas – labai skaniai pavalgem

 2. Tadas

  Sveiki,
  Buvom su drauge nuvykę į “Tvirtovę“. Važiavome specialiai iš Vilniaus, nes sužavėjo vieta ir vaizdas į ežerą. Teko labai nusivilti. Atėjome, žmonių nedaug. Atsisėdome. Prieš mus atėjusią porelę jau aptarnavo padavėja, tačiau jie pakilo ir praeidami su ironija “padėjojo“ už aptarnavimą. Keista situacija. Atėjusi padavėja nuvylė – jokios nuotaikos, padėjo menu ir nuėjo. Nejauku šiek tiek.
  Apie maistą. Užsisakėme šaltibarščius ir šašlykus – kiaulienos bei vištienos. Šaltibarščiai visai nieko, bet draugei perpjovus bulvę išbėgo skystis.. Bulvė buvo pašalusi ir parudavusi. Pasakėme padavėjai, o jos reakcija buvo: “Ai…“ ir nuėjo. Atnešė bulvę vėliau, bet jau buvom pavalgę.
  Atėjo metas šašlykui. Vištienos šašlykas skanus.. viskas ten su juo gerai, bet kiaulienos.. Valgant jaučiasi sugedusios mėsos aromatas. Aš nesu išrankus maistui.. Valgau viską nuo A iki Z.. Retai skundžiuosi maistu, bet šį kartą visiškai nusivyliau.. Liko keli gabalėliai, įsidėjau į burną ir vos nesuvimdė.. Tiesiogine ta žodžio prasme – pasiėmiau servetėlę ir išsiėmiau šašlyką iš burnos. Sugedusios mėsos skonis.. Žiauru. Pasakiau padavėjai, kas negerai, tai ji atrėžė, jog mėsą jie raugia kiekvieną dieną ir nuėjo

  Nusivyliau.
  Diskutavom su draugais apie šią situaciją, tai jie pritarė ir jau žino, jog ten virtuvė bei aptarnavimas tikrai prastos kokybės.

 3. Agne

  Šventėme vestuves Tvirtovėje – puikus aptarnavimas, rūpestingas kolektyvas, skanus maistas. Svečiai taip pat liko nustebinti, nes tai išskirtinė vieta (gražu tiek viduje, tiek lauke). Esame patenkinti ir rekomenduojame kitiems.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s