“Submarinas“

submarinas       Adresas: Kalvarijų g. 125a

        Jei Jums dar neteko lankytis picerijoje “Submarinas”, įsikūrusioje Kalvarijug. 125a, tai tikrai vertėtų skirti tam laiko ir apsilankyti čia pirmą karta…. 
       Daugelis labai klysta manydami, jog ten prekiaujama submarinais. Sklinda gandai, kad pavadinimas kilo iš dainos “Yellow Submarine”, atliekamos “The Beatles”, taipatvirtina ir paveikslai su grupės narių atvaizdas, kabantys 2 aukšte.
      Ši picerija išsiskiria labai jaukia, gėlėmis papuošta aplinka, mediniais staliukais, vienas nuo kito atitvertais “tvorele”. Jei kas pasiilgo privatumo, tai gali palipėti į antrą aukštą ir po sunkių darbu patinginiauti ant minkštų patogių sofučių.
Dauguma picerijos staliuku pakankamai dideli, todėl čia gali laiką leisti didesnės kompanijos. Svarbu tai, jog yra keletas televizoriu, bei didysis ekranas, kurie transliuoja krepšinio rungtynes ir kitus svarbius vastybinius renginius, o taip vadinamas “sound’as” girdimas net ir lauke ypač kokybišku garsu.. 

  Aptarnavimas 
       Aptarnavimo kokybė pilnai tenkina kliento poreikius, aptarnaujančio personalo tikrai netrūksta, užsakyto maisto laukti ilgai netenka, o ir padavėjos nuolat “zuja” ir dairosi ar kam ko netrūksta. Tikrai didelis pliusas „Submarinui“.
Maistas
       Kainos vidutiniškos, siulomos porcijos dažniausiai yra dviejų dydžių. Labai patogu, kad prie picų pavadinimų yra specialūs simboliai, kurie parodo aštrias picas, jūrų gėrybių picas, naujienas ir pan. Jei žinai, jog nori aštrios picos tiesiog reikia sekti simobolius ir nereikia skaityti kiekvienos picos ingridientų sąrašo. Taip pat už papildomą mokestį (iki poros lt), galima užsisakyti daugiau ingridientų ant picos. Tiesa,
norėdami paskanauti alaus, truputi nusivilsite, nes didelio pasirinkimo nėra… Prekiaujama Švyturio ir Horn alumi, tikimės ateityje bus geriau 🙂
 
       Vienintelis minusas (aišku ne visiems) – rūkymo vieta yra TIK LAUKE, čia nerasite staliukų su rūkančiomis vietomis, tačiau turbūt tai nėra pats svarbiausias veiksnys norintiems smagiai praleisti vakarą puikioje atmosferoje….:)
  

Reklama

Parašykite komentarą

Filed under Picerijos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s